satın almak BYCHPS ile 10SEQP270M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SEQP |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 58.5mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 1.17A @ 100kHz |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | PCE5059 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 10SEQP270M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 25 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H |
| kapasitans: | 270µF |