satın almak BYCHPS ile 10SVPS10M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SVPS |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 35mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 700mA @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | P19127TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 10SVPS10M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 220 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 220 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V SMD |
| kapasitans: | 10µF |