satın almak BYCHPS ile 1111J5000560JQT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Kalınlığı (Max): | 0.070" (1.78mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1111 (2828 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 1111J5000560JQT |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 56pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1111 |
| kapasitans: | 56pF |