satın almak BYCHPS ile 1206J2005P60DFT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±0.5pF |
| Kalınlığı (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 1206J2005P60DFT |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5.6pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206 |
| kapasitans: | 5.6pF |