satın almak BYCHPS ile 1206Y5000272MXR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Kalınlığı (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R (2R1) |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Dizi: | FlexiCap™ |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 1206Y5000272MXR |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 1206 |
| kapasitans: | 2700pF |