satın almak BYCHPS ile 1210J0100564KXT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R (2R1) |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1210 (3225 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 1210J0100564KXT |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.56µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 1210 |
| kapasitans: | 0.56µF |