satın almak BYCHPS ile 1210J0500331GFT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±2% |
| Kalınlığı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Paket / Kutu: | 1210 (3225 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 1210J0500331GFT |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 1210 |
| kapasitans: | 330pF |