satın almak BYCHPS ile 140EET
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 500V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 690V |
| Boyut / Boyut: | 1.811" L x 1.457" W x 0.748" H (46.00mm x 37.00mm x 19.00mm) |
| Dizi: | EET |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 1050 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 140EET |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 140A 690VAC/500VDC |
| Güncel Beğeni: | 140A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | CE, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |