satın almak BYCHPS ile 159ZE
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±15% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 4.030" L x 2.250" W (102.36mm x 57.15mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | 159 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 159ZE |
| İndüktans: | 28mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.630" (66.80mm) |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 28mH Unshielded Inductor 3A 430 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 28MH 3A 430 MOHM CHASS |
| DC Direnç (DCR): | 430 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |