satın almak BYCHPS ile 160NHG01B
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 500V |
| Boyut / Boyut: | 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) |
| Dizi: | - |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Rectangular, Blade |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 62000 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 160NHG01B |
| sigorta Tipi: | Square |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC |
| Güncel Beğeni: | 160A |
| Sınıf: | NH |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 120kA |
| Onaylar: | VDE |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |