satın almak BYCHPS ile 16VT270U
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | - |
| Dizi: | POLY-FUSE®, VT |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | - |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | - |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Strap |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | User Defined |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 16VT270U |
| kurşun Aralığı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Açıklama: | PTC RESETTABLE 16V 2.70A STRAP |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 2.7A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |