satın almak BYCHPS ile 170M4462
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 700V |
| Boyut / Boyut: | 1.969" L x 2.087" W x 2.717" H (50.00mm x 53.00mm x 69.00mm) |
| Dizi: | - |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Rectangular, Blade |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 13500 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 170M4462 |
| sigorta Tipi: | Square |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE SQUARE 400A 700VAC |
| Güncel Beğeni: | 400A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | CSA, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |