satın almak BYCHPS ile 170M4814
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 1000V (1kV) |
| Boyut / Boyut: | 2.126" L x 1.181" W x 2.008" H (54.00mm x 30.00mm x 51.00mm) |
| Dizi: | - |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Rectangular, Blade |
| Diğer isimler: | Q5392789 T1238988 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 74000 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 170M4814 |
| sigorta Tipi: | Square |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE SQ 250A 1KVAC RECTANGULAR |
| Güncel Beğeni: | 250A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 150kA |
| Onaylar: | CE, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |