satın almak BYCHPS ile 1808J1000102JDR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Kalınlığı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | - |
| Paket / Kutu: | 1808 (4520 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 1808J1000102JDR |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 1000PF 100V X7R 1808 |
| kapasitans: | 1000pF |