satın almak BYCHPS ile 1812J0250100FFR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Kalınlığı (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | - |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 1812J0250100FFR |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1812 |
| kapasitans: | 10pF |