satın almak BYCHPS ile 1812J2000822KDT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | - |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 1812J2000822KDT |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 8200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 8200PF 200V X7R 1812 |
| kapasitans: | 8200pF |