satın almak BYCHPS ile 1812L750SLPR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 6V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 2s |
| Kalınlığı (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Dizi: | POLY-FUSE®, LoRho |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 6 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 1 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 1812L750SLPR |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave |
| Açıklama: | PTC 6V POLYFUSE SURF MOUNT 1812 |
| Güncel - Trip (It): | 15A |
| Güncel - Max: | 50A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 7.5A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |