satın almak BYCHPS ile 1812Y5000682KFT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 1812Y5000682KFT |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6800pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 1812 |
| kapasitans: | 6800pF |