satın almak BYCHPS ile 1N4437_FT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tepe Ters (Max): | 400V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.2V @ 10A |
| teknoloji: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-204AA, TO-3 |
| Diğer isimler: | 1N4437_FT-MIL Q10021264 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 1N4437_FT |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bridge Rectifier Single Phase 400V Through Hole |
| diyodu, tip: | Single Phase |
| Açıklama: | BRIDGE RECT 1PHASE 400V TO-3 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 10µA @ 400V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | - |
| Email: | [email protected] |