satın almak BYCHPS ile 1N5950P/TR8
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Zener (Nom) (Vz): | 110V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.2V @ 200mA |
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-204AL (DO-41) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.5W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 1N5950P/TR8 |
| Empedans (Max) (Zzt): | 300 Ohm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Zener Diode 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| Açıklama: | DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 1µA @ 83.6V |