satın almak BYCHPS ile 1SS361UDJ-7
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.23V @ 100mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 80V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-963 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 4ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-963 |
| Diğer isimler: | 1SS361UDJ-7DITR 1SS361UDJ7 |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 1SS361UDJ-7 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 2 Independent Standard 80V 250mA (DC) Surface Mount SOT-963 |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 2 Independent |
| Açıklama: | DIODE ARRAY GP 80V 250MA SOT963 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 1µA @ 80V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 250mA (DC) |
| Email: | [email protected] |