satın almak BYCHPS ile 2016L200PR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 6V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 3s |
| Kalınlığı (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) |
| Dizi: | POLY-FUSE®, 2016L |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 100 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 48 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 2016 (5041 Metric), Concave |
| Diğer isimler: | 2016L200PRDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2016L200PR |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 2016 (5041 Metric), Concave |
| Açıklama: | PTC RESETTABLE 6V 2A 2016 SMD |
| Güncel - Trip (It): | 4.2A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 2A |
| Onaylar: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |