satın almak BYCHPS ile 2200LL-331-V-RC
Garanti ile satın alın
| tip: | Toroidal |
|---|---|
| Hata payı: | ±15% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.100" Dia x 0.550" W (27.94mm x 13.97mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | 2200LL |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 2200LL-331V-RC 2200LL331VRC |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Sendust |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2200LL-331-V-RC |
| İndüktans: | 330µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µH Unshielded Toroidal Inductor 4A 77 mOhm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 330UH 4A 77 MOHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 77 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 4A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |