satın almak BYCHPS ile 2220J5000471KDR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R (2R1) |
| Boyut / Boyut: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2220 (5750 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 2220J5000471KDR |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 470PF 500V X7R 2220 |
| kapasitans: | 470pF |