satın almak BYCHPS ile 250R080TZR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 60V (250V Int) |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 4s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.228" Dia x 0.181" W (5.80mm x 4.60mm) |
| Dizi: | POLY-FUSE®, 250R |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 33 Ohm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 15 Ohm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 250R080TZR |
| kurşun Aralığı: | 0.201" (5.10mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.390" (9.90mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | PTC RESETBL 60V/250VIR 80MA RAD |
| Güncel - Trip (It): | 160mA |
| Güncel - Max: | 3A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 80mA |
| Onaylar: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |