satın almak BYCHPS ile 25SEP33M+TSS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SEP |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 149mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 2.98A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | P16395TB |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 25SEP33M+TSS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 33µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 30 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H |
| kapasitans: | 33µF |