satın almak BYCHPS ile 2821012
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | - |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | Plug In |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Dizi: | - |
| Yayın Saati: | 25ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 277-7583 ST-REL3-HG24/21 STREL3HG2421 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 60°C |
| Zaman İşlet: | 15ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2821012 |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 6A |
| İletişim Malzeme: | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| İletişim Formu: | SPDT (1 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 24VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | - |
| Bobin Mevcut: | 21mA |
| Email: | [email protected] |