satın almak BYCHPS ile 2834041
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | - |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | Plug In |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Dizi: | - |
| Yayın Saati: | 5ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 277-9342 2834041-ND REL-IR/LDP-110DC/2X21 RELIRLDP110DC2X21 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 70°C |
| Zaman İşlet: | 13ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2834041 |
| Özellikler: | Diode, LED Indicator, Test Button |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver (Ag) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 110VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 11.1 kOhms |
| bobin Gücü: | - |
| Bobin Mevcut: | 10mA |
| Email: | [email protected] |