satın almak BYCHPS ile 2834290
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | - |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | Plug In, 11 Pin (Octal) |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Dizi: | - |
| Yayın Saati: | 20ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 277-5102 2834290-ND REL-OR-120AC/3X21 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 60°C |
| Zaman İşlet: | 20ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2834290 |
| Özellikler: | Test Button |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver Tin Indium (AgSnIn) |
| İletişim Formu: | 3PDT (3 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 120VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 1.52 kOhms |
| bobin Gücü: | - |
| Bobin Mevcut: | 20mA |
| Email: | [email protected] |