satın almak BYCHPS ile 2837
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| Dizi: | - |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2837 |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 0.406" Dia x 2" L (10.3mm x 50.8mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | KAZ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT |
| Güncel Beğeni: | - |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |