satın almak BYCHPS ile 2940391
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | - |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Dizi: | - |
| Yayın Saati: | 10ms |
| röle Tipi: | General Purpose with Socket |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 277-4875 2940391-ND EMG17-REL/KSR-24/21-21-LC EMG17-RELKSR242121LC |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 40°C |
| Zaman İşlet: | 8ms |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2940391 |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 24VAC/DC Coil DIN Rail |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 5A |
| İletişim Malzeme: | Silver Nickel (AgNi) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 24VAC/DC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | - |
| Bobin Mevcut: | 18mA |
| Email: | [email protected] |