satın almak BYCHPS ile 2961477
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | - |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 30VAC, 36VDC - Max |
| Dizi: | REL-MR |
| Yayın Saati: | 9ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | REL-MR-120AC/21-21 AU REL-MR-120AC/21-21AU |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Zaman İşlet: | 12ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2961477 |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 50MA 120V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 50mA |
| İletişim Malzeme: | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 120VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 8.1 kOhms |
| bobin Gücü: | - |
| Bobin Mevcut: | 7mA |
| Email: | [email protected] |