satın almak BYCHPS ile 2EZ110D5DO41E3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Zener (Nom) (Vz): | 110V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.2V @ 200mA |
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-204AL (DO-41) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Diğer isimler: | 2EZ110D5DO41E3MSTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 2EZ110D5DO41E3 |
| Empedans (Max) (Zzt): | 250 Ohm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Zener Diode 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| Açıklama: | DIODE ZENER 110V 2W DO204AL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 500nA @ 83.6V |