satın almak BYCHPS ile 2N3563
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 12V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | - |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-106 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | - |
| Paket / Kutu: | TO-106-3 Domed |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 2N3563 |
| Frekans - Geçiş: | 600MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 12V 600MHz Through Hole TO-106 |
| Açıklama: | TRANSISTOR NPN TO-106 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 20 @ 8mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 50nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | - |
| Email: | [email protected] |