satın almak BYCHPS ile 2N682
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On: | 2V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 50V |
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 2V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-48 |
| Dizi: | - |
| SCR Tipi: | Standard Recovery |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-208AA, TO-48-3, Stud |
| Diğer isimler: | 2N682CS |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis, Stud Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 2N682 |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR 50V 25A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-48 |
| Açıklama: | SCR THYRISTOR TO48 |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 25A |
| Güncel - Devlet (Max) Kapalı: | 13mA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 200A @ 60Hz |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 100mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 40mA |
| Email: | [email protected] |