satın almak BYCHPS ile 2PB1219AS,135
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 50V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 600mV @ 30mA, 300mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-323-3 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 200mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-70, SOT-323 |
| Diğer isimler: | 2PB1219AS /T3 2PB1219AS /T3-ND 934033210135 |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2PB1219AS,135 |
| Frekans - Geçiş: | 140MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 500mA 140MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Açıklama: | TRANS PNP 50V 0.5A SOT323 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 170 @ 150mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |