satın almak BYCHPS ile 2R5SVPE390M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 2.5V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SVPE |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 195mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 3.9A @ 100kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | P16534DKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2R5SVPE390M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 390µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 10 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD |
| kapasitans: | 390µF |