satın almak BYCHPS ile 2SB1647
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 150V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 2.5V @ 10mA, 10A |
| transistör Türü: | PNP - Darlington |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-3P |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 130W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Diğer isimler: | 2SB1647 DK |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2SB1647 |
| Frekans - Geçiş: | 45MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 150V 15A 45MHz 130W Through Hole TO-3P |
| Açıklama: | TRANS PNP DARL 150V 15A TO-3P |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 5000 @ 10A, 4V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100µA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 15A |
| Email: | [email protected] |