satın almak BYCHPS ile 35SEPF22M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 35V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SEPF |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 130mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 2.6A @ 100Hz |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | P16343 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 35SEPF22M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.098" (2.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 22µF ±20% 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 35 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V T/H |
| kapasitans: | 22µF |