satın almak BYCHPS ile 381LX331M350K452
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 350V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Dizi: | 381LX |
| titrek elektrik akımı: | 1.2A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 381LX331M350K452 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.850" (47.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 603 mOhm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP |
| kapasitans: | 330µF |