satın almak BYCHPS ile 38505000000
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Boyut / Boyut: | 0.335" L x 0.157" W x 0.315" H (8.50mm x 4.00mm x 8.00mm) |
| Dizi: | TE5® 385 |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Box |
| Diğer isimler: | 3850500000 WK4561TB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 1.2 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 38505000000 |
| sigorta Tipi: | Board Mount |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE BRD MNT 500MA 125VAC RADIAL |
| DC Soğuk Direnci: | 0.257 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 500mA |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 50A |
| Onaylar: | cURus |
| Uygulamalar: | Telecom |
| Email: | [email protected] |