satın almak BYCHPS ile 3CIF06
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 0.543" Dia x 1.398" L (13.80mm x 35.50mm) |
| Dizi: | HRCI-CB |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 3CIF06 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/250VDC |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | CE, CSA |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |