satın almak BYCHPS ile 3RHP1250D24
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 100 ~ 120 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 22 ~ 27VDC |
| Fesih Stili: | Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | 3RHP |
| röle Tipi: | Contactor |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | AC |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 3RHP1250D24 |
| Yük akımı: | 50A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Contactor 3PST (3 Form A) Module |
| Açıklama: | RELAY CONTACTOR 3PH 50A 120VAC |