satın almak BYCHPS ile 4201-003
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 100V |
|---|---|
| değerler: | C = 2000pF |
| tip: | Low Pass |
| teknoloji: | LC (Pi) |
| Boyut / Boyut: | 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) |
| Dizi: | 4200 |
| Direnç - Kanal (Ohm): | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Bushing |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4201-003 |
| Yükseklik: | - |
| filtre Sipariş: | 3rd |
| Genişletilmiş Açıklama: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2000pF 15A Axial, Bushing |
| ESD Koruma: | No |
| Açıklama: | FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS |
| Geçerli: | 15A |
| Merkez / Kesme Frekansı: | - |
| Zayıflama Değeri: | 38dB @ 100MHz |
| Uygulamalar: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |