satın almak BYCHPS ile 4302-004
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | - |
| Konu Boyutu: | - |
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm) |
| Dizi: | 4302 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4302-004 |
| ekleme Kaybı: | 30dB @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5000pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial |
| Açıklama: | CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | - |
| Geçerli: | 10A |
| kapasitans: | 5000pF |
| Email: | [email protected] |