satın almak BYCHPS ile 4420.0631
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 65V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 480V |
| Dizi: | AS168XAC3 |
| Diğer isimler: | 4420.0631-ND AS168X-CB3H015 CBE AS168X-CB3H015 |
| Kutup Sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4420.0631 |
| Aydınlatma Gerilim (Nominal): | - |
| Aydınlatma: | - |
| Açıklama: | CIR BRKR THRM MAG 1.5A 480V 65V |
| Güncel Beğeni: | 1.5A |
| kesici Tipi: | Thermal Magnetic |
| aktüatör Tipi: | Lever |
| Email: | [email protected] |