satın almak BYCHPS ile 4420P-601-101/101
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 25V |
|---|---|
| değerler: | R = 100 Ohms, C = 100pF |
| tip: | Low Pass |
| teknoloji: | RC (T-Type) |
| Boyut / Boyut: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| Dizi: | 601 |
| Direnç - Kanal (Ohm): | 100 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 10°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4420P-601-101/101 |
| Yükseklik: | 0.114" (2.90mm) |
| filtre Sipariş: | 1st |
| Genişletilmiş Açıklama: | RC (T-Type) EMI Filter 1st Order Low Pass 8 Channel R = 100 Ohms, C = 100pF 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ESD Koruma: | No |
| Açıklama: | FILTER RC(T) 100 OHM/100PF SMD |
| Geçerli: | - |
| Merkez / Kesme Frekansı: | - |
| Zayıflama Değeri: | - |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |