satın almak BYCHPS ile 4430.0572
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 60V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 240V |
| Dizi: | TA45 |
| Diğer isimler: | 4430.0572-ND CBE TA45-ABDWF200C0 TA45-ABDWF200C0 |
| Kutup Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Panel Mount |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4430.0572 |
| Aydınlatma Gerilim (Nominal): | - |
| Aydınlatma: | - |
| Açıklama: | CIR BRKR THRM 20A 240VAC 60VDC |
| Güncel Beğeni: | 20A |
| kesici Tipi: | Thermal |
| aktüatör Tipi: | Rocker |
| Email: | [email protected] |