satın almak BYCHPS ile 4601-009
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 70V |
|---|---|
| Hata payı: | - |
| Konu Boyutu: | 1/4-28 |
| sıcaklık Katsayısı: | X7W |
| Boyut / Boyut: | 0.385" Dia x 0.362" L (9.78mm x 9.20mm) |
| Dizi: | 4601 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4601-009 |
| ekleme Kaybı: | - |
| Yükseklik (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10pF Feed Through Capacitor 70V 15A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets |
| Açıklama: | CAP FEEDTHRU 10PF 70V AXIAL |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | - |
| Geçerli: | 15A |
| kapasitans: | 10pF |
| Email: | [email protected] |