satın almak BYCHPS ile 4606M-901-104LF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.602" L x 0.150" W (15.30mm x 3.81mm) |
| Dizi: | 900 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | - |
| Paket / Kutu: | 6-SIP |
| Kondansatörler sayısı: | 5 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 4606M-901-104LF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.1µF ±20% Bussed Capacitor Array 50V X7R 6-SIP |
| Dielektrik malzeme: | - |
| Açıklama: | CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 6-SIP |
| devre Tipi: | Bussed |
| kapasitans: | 0.1µF |
| Email: | [email protected] |